O nás

Jsme rodina ze srdce severní Moravy, která propadla kouzlu ručních prací a umění tvořit. Naše vášeň pro tvorbu nás vždy spojovala s lidmi, kteří sdílejí naše nadšení a sami se věnují ruční výrobě. Vznikl tak nápad, co kdybychom se spojili a našimi výrobky dělali radost i někomu jinému, než jen blízkému okolí? Dali jsme hlavy a výrobky dohromady a založili projekt ČeskouRukou.cz. 

Zabýváme se výrobou šitých, dřevěných a kožených náušnic, medailí pro děti, háčkovaných hraček, náramků a dekorací. Všechno vyrábíme ručně v malých sériích, abychom mohli zajistit nejvyšší kvalitu našich výrobků. Tvoříme převážně z přírodních materiálu jako je dřevo nebo kůže, u materiálů, které nejsme schopni si vyrobit sami se snažíme podpořit české výrobce.

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout našim zákazníkům originální a kvalitní výrobky, které jsou vyrobeny ručně s láskou a pozorností k detailu. Pokud hledáte něco jedinečného a kvalitního, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme najít ten pravý kousek pro Vás nebo pro Vaše blízké.

Onas.jpg